پشتیبان گیری از انواع داده ها

پشتیبان گیری از انواع داده ها

خدمات مدیریت شبکه بازدید: 876

یکی از ریسک های مهم که اکثر سازمان ها با آن مواجه هستند، خطر از بین رفتن اطلاعات می باشد که از دلایل آن می توان به باگ های موجود در نرم افزارها، ویروس ها، حذف های تصادفی، خرابی هاردها، اشتباهات کاربران و یا حتی بلایای طبیعی نام برد.

"هر سازمانی برای تداوم کسب و کار خود نیازمند فرآیند مدیریتی سطح بالا برای حفاظت از اطلاعات می باشد."

برای این منظور به روال ها و استانداردهای پشتیبان گیری (Backup) نیاز داریم که بتواند در موارد تهدید و در هنگام از بین رفتن اطلاعات در کمترین زمان ممکن آن را بازیابی کرده و سازمان را در روال عادی خود قرار دهد.

وجود فایل پشتیبان از منابع مهم شرکت ها از مهمترین وظایف پشتیبانی شبکه می باشد. "امداد کامپیوتر تهران" به عنوان مجری راه اندازی و پشتیبانی شبکه امکان نصب و راه اندازی و نگهداری انواع راه کارها و نرم افزارهای پشتیبان گیری را دارا می باشد. نرم افزارهای پرقدرتی مانند Symantec Backup Exec, Veeam Backup, Acronis, VMware Backup Solutions برای مدیریت تهیه فایل های پشتیبان از منابع شبکه می باشند. بسته به نوع شبکه و نیاز کارفرما یکی از انواع این محصولات در شبکه کارفرما نصب و راه اندازی خواهد شد. تنظیمات لازم جهت تهیه فایل پشتیبان به صورت اتوماتیک از منابع شبکه در ساعت و زمان های تعریف شده انجام خواهد شد. گزارش از وضعیت بکاپ گیری تهیه خواهد شد و در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

مزایا و امکانات Backup Server:

در برخی از موارد هزینه پیاده سازی و نگهداری چنین راهکاری بسیار زیاد می باشد. "امداد کامپیوتر تهران" با تحلیل زمان Downtime مورد قبول سازمان شما تکنولوژی و راهکار مناسب و بهینه را انتخاب خواهد کرد.

 

چاپ