به روز رسانی سیستم عامل ها

به روز رسانی سیستم عامل ها

یکی از معضلات موجود در برپایی و نگهداری یک شبکه کامپیوتری اطمینان از به روز بودن و امن بودن سیستم های عامل است. شرکت مایکروسافت در پاسخ به این نیاز، محصول (Windows Server Update Service (WSUS را ارائه نموده است.

این محصول در کنترل و نحوه نصب به روزرسانی های منتشر شده از سوی شرکت مایکروسافت به مدیران شبکه یاری می رساند. همچنین، امکان گزارش گیری سریع و مناسب را جهت ارائه گزارش کلی از وضعیت نصب وصله های امنیتی در سطح شبکه فراهم می سازد.

ابزار WSUS با یک بار دانلود و نگهداری بسته های منتشر شده بر روی یک سرور از دانلود مجدد بسته ها جلوگیری کرده، امکان استفاده بهینه از پهنای باند اینترنت را فراهم می کند.

تنها ویندوزها نیستند که نیاز شدید به روزرسانی دارند، تمام تجهیزات کامپیوتری از مودم ADSL، سوییچ های شبکه، مسیریاب ها، سرورهای ویندوزی و سرورهای لینوکسی گرفته تا تجهیزات مخابراتی مانند سانترال ها و ... باید Update یا Upgrade شوند. تا بسیاری از مشکلات موجود در ساختار آنها که فقط توسط تولید کننده محصول قابل رفع می باشد، مرتفع گردد. و بتوان به آسانی تمام تجهیزات را مدیریت و کنترل کرد. 

در صورت به روز نبودن سیستم عامل تجهیزات رایانه ای شما بزرگترین مشکلی که با آن روبرو خواهید شد مسائل امنیتی می باشد. یکی از ملاک های ماکروسافت و سایر شرکت ها در ارائه به روزرسانی ها از بین بردن باگ های نرم افزاری و حفره های امنیتی می باشد.

"امداد کامپیوتر تهران" علاوه بر ارائه راهکارهایی برای به روز رسانی سیستم عامل ها شما را یاری خواهد کرد که از به روز بودن نرم افزارهای متنوعی که در کسب و کار خود بدان ها نیاز دارید نیز مطمعن باشند.

سازمان ها و شرکت هایی که با "امداد کامپیوتر تهران" قراداد پشتیبانی بسته اند، دیگر نیازی به این خدمات نخواهند داشت زیرا به روزرسانی سیستم عامل ها و نرم افزارها یکی از مفاد این گونه قراردادها می باشد.

 


چاپ   ایمیل