طراحی و اجرای سیستم های نظارتی و کنترل تردد

طراحی و اجرای سیستم های نظارتی و کنترل تردد

ارائه راهکارهای خاص بازدید: 844

کمتر سازمان، شرکت، کارگاه، آموزشگاه، بیمارستان، ... و حتی مغازه ای را می بینیم که از سیستم های نظارت تصویری و یا سیستم های کمترل تردد استفاده نمی کند. اهمیت به کار گیری این تکنولوژی ها به حدی رسیده است که برخی اصناف زیرمجموعه های خود را ملزم به اسفاده از این سیستم ها کرده اند.

پر واضح است که هر گونه طرح امنیت اطلاعات، در هر سازمانی، بدون در نظر گرفتن ملاحضات امنیت فیزیکی، به راحتی دچار مخاطره خواهد شد. در این راستا "امداد کامپیوتر تهران" اقدام به ارائه خدمات به صورت کاملا تخصصی در دو حوزه طراحی و اجرای سیستم های نظارت تصویری و سیستم های کنترل تردد نموده است.

دوربین های مدار بسته تحت شبکه

دوربین های مدار بسته تحت شبکه این امکان را به شما می دهد که اطلاعات را بر روی بستر انواع شبکه مانند کابلی، فیبر یا بی سیم با بهترین کیفیت انتقال دهد و امکان مشاهده آن را از راه دور با بهترین ضریب امنیتی فراهم می سازد و هیچ گونه محدودیتی جهت انتقال اطلاعات از لحاظ سخت افزاری وجود نداشته و به راحتی قابل افزایش می باشد. از جمله امکانات دوربین های تحت شبکه می توان به مدیریت هر دوربین به تنهایی، ایجاد نام کاربری با سطح دسترسی متفاوت برای هر دوربین و امکان فشرده سازی اطلاعات جهت افزایش سرعت انتقال تصاویر در اینترنت و شبکه های اینترانت نام برد. "امداد کامپیوتر تهران" با تکیه بر دانش متخصصین شبکه خود اقدام به نصب و راه اندازی این گونه دوربین ها نموده است.

سیستم های جامع کنترل تردد مبتنی بر فناوری RFID 

استفاده از فناوری RFID و قابلیت های آن در شناسایی، ردیابی، نظارت، کنترل و مدیریت هوشمند منابع و فرآیندها، یک راهکار کارآمد و ابزار قدرتمند در مدیریت یکپارچه اطلاعات و تصمیم گیری و هدایت سازمانی خواهد بود. "امداد کامپیوتر تهران" با بهره گیری از دانش و سیستم های روز، استفاده از فناوری ها، تجارب و همکاری شرکت های ایرانی و بین المللی و همچنین با بررسی دقیق نیازها، تحلیل شرایط و امکان سنجی، خدمات و محصولات زیر را ارائه می نماید:

  1. ارائه خدمات مشاوره ، راه کارهای فنی و عملیاتی، طراحی و برنامه ریزی سیستم ها و شبکه های نظارتی، کنترلی، امنیتی و مدیریتی سامانه ها و ابزارهای هوشمند مبتنی بر RFID در سازمان ها، شرکت ها، مراکز صنعتی و خدماتی
  2. ارائه سیستم ها و بسته های محصولات و ابزارها (مبتنی بر RFID و شناسایی هوشمند الکترونیکی) در سطوح و حوزه های مختلف از قبیل:

سیستم جامع مدیریت مراجعات، کنترل تردد و دسترسی سازمان

سیستم اطلاعات پرسنلی و حضور و غیاب 

راهکارها و سیستم ها در حوزه های امنیتی و حفاظت از اطلاعات، اسناد، اموال و منابع، دسترسی به سایت ها و مراکز

 

چاپ