طراحی و اجرای سیستم های نظارتی و کنترل تردد

طراحی و اجرای سیستم های نظارتی و کنترل تردد

کمتر سازمان، شرکت، کارگاه، آموزشگاه، بیمارستان، ... و حتی مغازه ای را می بینیم که از سیستم های نظارت تصویری و یا سیستم های کمترل تردد استفاده نمی کند. اهمیت به کار گیری این تکنولوژی ها به حدی رسیده است که برخی اصناف زیرمجموعه های خود را ملزم به اسفاده از این سیستم ها کرده اند.

پر واضح است که هر گونه طرح امنیت اطلاعات، در هر سازمانی، بدون در نظر گرفتن ملاحضات امنیت فیزیکی، به راحتی دچار مخاطره خواهد شد. در این راستا "امداد کامپیوتر تهران" اقدام به ارائه خدمات به صورت کاملا تخصصی در دو حوزه طراحی و اجرای سیستم های نظارت تصویری و سیستم های کنترل تردد نموده است.

دوربین های مدار بسته تحت شبکه

دوربین های مدار بسته تحت شبکه این امکان را به شما می دهد که اطلاعات را بر روی بستر انواع شبکه مانند کابلی، فیبر یا بی سیم با بهترین کیفیت انتقال دهد و امکان مشاهده آن را از راه دور با بهترین ضریب امنیتی فراهم می سازد و هیچ گونه محدودیتی جهت انتقال اطلاعات از لحاظ سخت افزاری وجود نداشته و به راحتی قابل افزایش می باشد. از جمله امکانات دوربین های تحت شبکه می توان به مدیریت هر دوربین به تنهایی، ایجاد نام کاربری با سطح دسترسی متفاوت برای هر دوربین و امکان فشرده سازی اطلاعات جهت افزایش سرعت انتقال تصاویر در اینترنت و شبکه های اینترانت نام برد. "امداد کامپیوتر تهران" با تکیه بر دانش متخصصین شبکه خود اقدام به نصب و راه اندازی این گونه دوربین ها نموده است.

سیستم های جامع کنترل تردد مبتنی بر فناوری RFID 

استفاده از فناوری RFID و قابلیت های آن در شناسایی، ردیابی، نظارت، کنترل و مدیریت هوشمند منابع و فرآیندها، یک راهکار کارآمد و ابزار قدرتمند در مدیریت یکپارچه اطلاعات و تصمیم گیری و هدایت سازمانی خواهد بود. "امداد کامپیوتر تهران" با بهره گیری از دانش و سیستم های روز، استفاده از فناوری ها، تجارب و همکاری شرکت های ایرانی و بین المللی و همچنین با بررسی دقیق نیازها، تحلیل شرایط و امکان سنجی، خدمات و محصولات زیر را ارائه می نماید:

 1. ارائه خدمات مشاوره ، راه کارهای فنی و عملیاتی، طراحی و برنامه ریزی سیستم ها و شبکه های نظارتی، کنترلی، امنیتی و مدیریتی سامانه ها و ابزارهای هوشمند مبتنی بر RFID در سازمان ها، شرکت ها، مراکز صنعتی و خدماتی
 2. ارائه سیستم ها و بسته های محصولات و ابزارها (مبتنی بر RFID و شناسایی هوشمند الکترونیکی) در سطوح و حوزه های مختلف از قبیل:

سیستم جامع مدیریت مراجعات، کنترل تردد و دسترسی سازمان

 • مدیریت مراجعات به سازمان (ارباب رجوع , میهمان، خدما ت و ...) جلسات، سمینارها
 • سیستم یکپارچه اطلاعات پرسنلی و اتوماسیون اداری، پرونده الکترونیکی، کنترل تردد و حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، شیفت ها و تقویم کاری، زمانبندی, ساعات کاری، عملکرد پروژه و فعالیت ها, ماموریت و گزارش های کاری
 • امنیت و کنترل دسترسی به سایت ها, سوابق تردد، ردیابی و مکان یابی حضور افراد، کنترل اموال و تجهیزات
 • نظارت و کنترل لحظه ای دسترسی به سایت ها و تردد , گزارش های متنوع از رخدادها و سوابق
 • کارت های هوشمند و اطلاعات یکپارچه فعالیت های سازمانی، رستوران، پارکینگ، صندوق ها و اعطای خدمات و تسهیلات، کتابخانه و ...

سیستم اطلاعات پرسنلی و حضور و غیاب 

 • اطلاعات پرسنلی، شیفت ها و تقویم کاری
 • کنترل ورود و خروج، کنترل تردد و دسترسی به سای تهای تعریف شده
 • ساعات کاری، مرخصی، ماموریت، اضافه کاری، حقوق و دستمزد
 • پشتیبانی سیستم های دیگر حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، کارت های مغناطیسی و بارکد 

راهکارها و سیستم ها در حوزه های امنیتی و حفاظت از اطلاعات، اسناد، اموال و منابع، دسترسی به سایت ها و مراکز

 • تعیین هویت و شناسایی با ترکیب با سیستم های بایومتریک مانند اثر انگشت وشناسایی از طریق چهره
 • سیستم های امنیتی سایتها و مراکز امن، ورود و خروج و کنترل درها، سطوح دسترسی
 • مدیریت یکپارچه سیستم های امنیتی، کنترل دوربین ها، آلارم ها، سنسورها و...

 


چاپ   ایمیل