طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

امروزه میلیون ها نفر ایرانی هر روز از اینترنت استفاده می کنند، این رقم قابل چشم پوشی نیست. حضور در اینترنت یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است. ساده تر می گوییم، کسب و کار شما بدون داشتن یک وب سایت به احتمال فراوان دچار مخاطره خواهد شد. شما به یک وب سایت معمولی نیاز ندارید بلکه به وب سایتی با ترافیک بالا نیازمندید. "امداد کامپیوتر تهران" با داشتن متخصصین مجرب در این زمینه به کمک شما خواهد آمد تا از پیشرفت سریع و روزافزون تکنولوژي و فن آوري هاي اینترنتی عقب نمانید و سایت پویا، زیبا و کارآمد داشته باشید.

اهمیت داشتن یک وب سایت ایده آل و حرفه ای بر هیچ کس پوشیده نیست در دنیای مجازی با رقابت بسیار سنگین در اینترنت جهت جذب کاربر، سایت هایی موفق هستند که علاوه بر دارا بودن ساختار و طراحی گرافیک زیبا، منحصر به فرد و سبک طراحی متفاوت، باید سایر تکنیک ها در پیاده سازی، برنامه نویسی، انتخاب متون و کلمات کلیدی  را رعایت کرده اند. لذا طراحی سایت باید توسط گروه کاملا تخصصی، حرفه ای با داشتن تجربه کافی و رزومه ای قوی در زمینه  طراحی سایت  انجام گردد.

یکی از شعارهای ما سرعت کار و کیفیت بالا می باشد. ما تمامی پروژه های در دست کار را در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان رسانده تا زود تر به امور سئو و بهینه سازی آن بپردازیم. تیم پشتیبانی سایت "امداد کامپیوتر تهران" در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته پاسخگوی مشکلات شما مشتریان عزیز بوده تا در صورت بروز هرگونه مشکل آن را به سرعت بررسی و مرتفع نمایند.

سایت مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک سایت مشخص کننده آرایش و ساختــار صفحات وبی است که بوجود آورنده سایت خواهند بود. یک صفحه وب شامـــل اطلاعاتی درمورد هدف ایجــاد سایت می‌باشد. یک وب ســایت را همــانند کتابی تصور کنید کـه هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود. در زمینه طراحی وب سایت جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای سایت‌های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

  1. طراحی وب سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد. مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.
  2. سایت بـــاید قابل فهم بوده و برقـــراری ارتبــاط با آن حتی برای مخاطبانی کـه آشنایی چندانی بـا وب ندارند، آســـان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامــل شود، بـاید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.نمای کــار باید کلی بوده و تمام صفحه را دربر گیرد تا بتواند پایـداری و ثبات را القــا کند.
  3. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد. در نگارش متون و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید بزرگ نمایی شود تا به بیننده القا کند که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.
  4. همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت یافت شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.

اولین صفحه یک وب سایت صفحه خانه (Home Page) و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از سایت هـــا از صفحه‌ای استفـــاده می‌کنند کـــه معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شــامــل مواردی چون پیغام خوش آمـدگویی، انتخاب زبان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یـا اعلام عدم پذیرش مسولیت درمــوارد خاص باشد. هر صفحه وب درون سایت وب، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد.بعد از این که هر طراحی وب سایت ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده است به یکدیگر متصل می‌شوند. هنگامی که یک وب ســایت کامل شد برای آنکه بـرای همه برروی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر و یا ارسال (Upload) شود. این کار به کمک یک میزبانFTP انجام می‌شود. هنگامی که سایت منتشرشد، مسئول سایت برای افزایش بازدیدکنندگان، از تکنیک های گونــاگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سایت در موتورهای جستجویی نظیرGoogle  و Yahoo، تبادل لینک با وب ســایت‌های دیگر، ایجاد پیوند با سایت‌های مشابه و غیره امکان پذیر است.

 


چاپ   ایمیل